Hizmetlerimiz

Tüm sigorta ihtiyaçlarınız için eksiksiz sigorta paketleri

Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortasını yaptırmayan araçlar trafiğe çıkamazlar. Bu sigorta çeşidi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Zorunlu trafik sigortası yapıldığı aracın zararını karşılamaz, sadece zarar verdiği diğer aracın zararını karşılar.

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası

Sizi karşılaşabileceğiniz her türlü riske karşı güvence altına alır. Söz konusu riskler genel olarak; trafik kazaları, yanma, çalınma veya çalınmaya teşebbüs edilme olarak belirlenmiştir. Kasko, bu risklere karşı sizi bir yıl boyunca finansal anlamda güvence altına alır.

Konut Sigortası

DASK

Dask Sigortası

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası ile depremin ve deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının doğrudan neden olacağı maddi zararları, poliçenizde belirtilmiş limitler dahilinde nakit olarak karşılar. Binanız tamamen ya da kısmi olarak zarar görmüş olsa da teminat altındadır.

Mühendislik Sigortaları

Sorumluluk Sigortaları

Seyehat Sigortası

Seyehat Sigortası

Seyahat sağlık sigortası çoğumuz için vize başvurusunda kullandığımız bir evraktan ibaret. Ancak iyi bir seyahat sigortası sizin için hayat kurtarıcı olabilir.

Nakliyat Sigortaları

Yangın Sigortaları

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Hastalıklar veya kazalar sonucu bireylerin sağlık konusundaki giderlerinin karşılanmasına yönelik sağlık sigorta yapımı özel olarak sağlanabilmektedir. Kişiye özel olarak planlanmış olan özel sağlık sigorta limitleri hem genel hem de özel şartlar çerçevesinde belirlenerek, kişileri poliçe içerisinde belirtilmiş olan risklere karşı kişileri korumaktadır.

Endüstriyel Riskler

Zirai Sigortalar

Open chat
Hemen Teklif Alın
Powered by