Sigorta Danışmanlığı

 

Günümüzde bireysel ve kurumsal tüketiciler, kendi önemlerinin farkına varmış ve satın aldıkları her türlü ürün ve hizmetle ilgili sorgulama yapmaya başlamışlardır. Tüketiciler, temel tüketim mallarının seçiminde bilinçli seçimler yapabilirken, özellikle uzmanlık isteyen finansal hizmet ve ürünlerin seçiminde bir danışmana gereksinim duymaktadırlar.

Kişi ve kurumların sahip oldukları risklerin belirli bir bedel karşılığı devredilmesine yarayan sigorta hizmetlerinde ise, gelişmiş tüm ülkelerde olduğu gibi konusunda uzman bir danışmana gereksinim duyulmaktadır.

İşte bu noktada, sahip olduğunuz varlıklara ve sorumluluklarınıza ilişkin risklerin devri sürecinde, yani sigortalanmasında Derman Grup Sigorta son derece önemli sorumluluklar üstlenmektedir.

 1. RİSK ANALİZİ
  Yakın görünen risk faktörlerinin belirlenmesi,
 2. RİSK YÖNETİMİ
  Risklerin en rasyonel şekli ile devredilmesi amacıyla müşteri gereksinimine özel sigorta programının hazırlanması,
 3. VARLIKLARIN TESPİTİ
  Sigorta bedellerinin mutabakat esası ile tespit edilmesinin sağlanması,
 4. RİSK/PRİM MAALİYETLERİ ANALİZİ
  Hazırlanan programa bağlı olarak mali açıdan kuvvetli şirketlerden fiyatlar edinilmesi ve karşılaştırılabilir tablolar halinde müşteriye sunulması,
 5. SÖZLEŞMENİN TANZİMİ
  Poliçelerin düzenlenmesi ve sigortalı adına tüm sorumluluğun üstlenilmesi,
 6. HASAR YÖNETİMİ
  Hasar anında tüm süreçlerin doğrudan içerisinde yer alarak, her aşamasında sigortalının yönlendirilmesi ve zararın hızla tazmin edilmesinin sağlanması.

Derman Grup Sigorta, sigortacılığın her branşında deneyimli, uzman, eğitimli, profesyonel kadrosu ile risklerinizin yönetiminde Sigorta Danışmanına ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmayı ilke edinmiştir.

“BİZE DANIŞMADAN KARAR VERMEYİN”

Open chat
Hemen Teklif Alın
Powered by