Biz Kimiz

1984 yılından 1996 yılına kadar Reşat Turan Kangal ismi ile, 1996 yılından bugüne kadar da Derman Sigorta Ara. Hizm.Ltd.Şti. olarak 35 yıldır faaliyetini sürdüren şirketimiz, müşteri memnuyetini temel felsefe olarak kabul ederek, sigortacılıkta uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Uzun yıllar sadece Güneş Sigorta A.Ş nin acenteliğini yapan şirketimiz, piyasa koşullarının gerektirmesi sonucu, 2011 yılından itibaren ikinci bir şirket olarak Derman Grup Sigorta Ara.Hizm. Ltd. Şti. ni kurarak, Axa Sigorta A.Ş. nin acenteliğini de bünyesine katmıştır. Temel amacı müşteri memnuniyeti olan şirketimiz, daha iyi hizmet verebilmek amacı ile gelişen süreç de bir çok sigorta şirketinin acenteliğini bünyesine toplamıştır. Şirketlerimiz ve temsil ettiğimiz acentelikler şunlardır;

Çözüm Odaklı

Marka

Müşteri Memnuniyeti

BİZİM İÇİN ÖNEMLİSİNİZ

Derman sigorta; 35 yıllık sigorta aracılık ve danışmanlık uzmanlığını iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine Türk sigorta sektörünün lider konumunda olan tedarikçileri ve iş ortakları ile gücüne güç katarak, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile varlıklarınızın risk faktörlerinin belirlenmesinden, hasar anında tüm süreçlerin doğrudan içerisinde yer alarak, her aşamada yanınızda olmak ve zararınızın hızla tazmin edilmesini sağlayarak, hayatınızı ve varlıklarınızı riske atmadan güven içinde yaşamanız için çözümler üretmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Sigorta aracılık ve danışmanlık uzmanlığını yerli ve milli bir acente olarak yürüten Derman Sigorta’nın misyonu, proaktif yaklaşımlarla, özgün hizmet anlayışı ile ihtiyaç duyulan sigorta branşlarında gerçekçi risk/prim analizi yaparak, sigorta ihtiyaçlarınız için en ekonomik ve kapsamlı hizmeti sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Milli, esnek, hızlı ve müşteri odaklı yaklaşımı ile, Türkiye’nin en önemli sigorta şirketlerinin saygın ve önemli bir acentesi olan şirketimizin ulaşılan başarılı konumunu sürekli geliştirerek, dinamik ve yetkin kadrosu ile şahıslara ve kurumlara üst düzeyde hizmet ve kaliteyi sunan Mükemmel hizmet şirketi olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

  • Sigortacılık mesleğinin yazılı olmayan etik değerlerine, yürürlükteki kanun ve yönetmeliklerine bağlılık
  • Sigortalılarımızı birlikteliğimizin hiç bir aşamasında yalnız bırakmayarak, takım çalışması ile birlikte yeni fikirlere açık olmak
  • İnsana, kuruma ve fikre saygı duymak
  • Dürüstlüğü ve güveni sürekli kılarak, çalışma hayatımızın temel prensibi haline getirmek
  • Ekip olarak çalışmayı, araştırmayı ve yaptığı işi emsallerinden daha üstün yapmayı düstur edinmek
Open chat
Hemen Teklif Alın
Powered by